Võitudega füüsikaviktoriinilt Spekter

Loomise kuupäev 17.05.2021

Veebipõhisel füüsikaviktoriinil Spekter saavutasid Koidula gümnaasiumi õpilased kõrgeid kohti.

G3 klasside arvestuses võitis Andres Alumets, Mikk Saarse 7. koht ja Elizaveta Dmitrijeva 10. koht. G1A õpilane Arthur Valge sai 10. klasside arvestuses 2. koha. Andres Alumets on vanemas astmes viktoriini üldvõitja.

Spekter toimus kahes vanuserühmas: nooremas ja vanemas ning osa võtma olid oodatud 8.–12. klasside õpilased, kes soovisid oma füüsikateadmisi proovile panna. Viktoriiniküsimused olid vastavalt vanuserühmale üles ehitatud põhikooli või gümnaasiumi füüsikateadmiste rakendamisele. Mõlemas vanuserühmas oli kokku 40 valikvastustega küsimust. Igal küsimusel oli neli vastusevarianti, millest üks oli kõige õigem. Viktoriinile vastamise aeg on piiratud 45 minutiga. Viktoriinist võis iga õpilane osa võtta vaid üks kord, vastates viktoriiniküsimustele iseseisvalt. Osavõtjaid oli kokku 946.

Viimati muudetud 17.05.2021.