Vilistlane koolis-Tiina Kütt

Loomise kuupäev 31.03.2023

Teisipäeval, 04 aprillil on taaskord vilistlane koolis. Seekord esineb õpilastele loenguga Tiina Kütt „Kuidas toime tulla eksamiärevusega“.

Vilistlane Tiina Kütt lõpetas Koidula kooli 1980. aastal vene keele eriklassis ning asus seejärel õppima Tartu Ülikooli psühholoogiat. Ta on pikki aastaid töötanud psühholoogia valdkonnas. Viimased aastad on tema töökohaks Rajaleidja. Praegu on ta Rajaleidja võrgustiku juht.

Kooliaega meenutab Tiina: „Meie lend oli esimene praeguses koolimajas, viimasel kooliaastal kolisime vanalinnast praeguselt Nikolai tänavalt Metsa tänavale. Ega me tollal väga rõõmsad selle üle polnud - oma vana, ajalooga maja tundus ikka armsam. Kooliajast on mul küll igati helged mälestused - Koidula kooli konverents, koolipeod, segakoor, kooliraadio klassivend Margus Turu eestvedamisel. Ka õppimine oli iseenesestmõistetav, sest „Loll olla on loll!“, oli meie moto. Alati on uhke öelda, et olen Koidula kooli vilistlane!“

Kohtumine õpilastega toimub kell 11.00 kooli auditooriumis.

Tekst: õppekeskuse koordinaator Terje Kaur

Viimati muudetud 31.03.2023.