Tiim "KoidulaG" oli edukas virtuaalsetel robootika võistlustel

Loomise kuupäev 06.12.2020

28. ja 29. novembril toimunud RoboRAVE Calgary Canada 2020 võistlustel saavutas Kalle Rasmus Rubin "VIRTUAL Line Following HS-UP" võistlustel 2. koha ja  Henri Kivisalu "VIRTUAL FASTBOT HS-UP" võistlustel samuti 2. koha.

Koroonaviiruse tõttu on paljud robootika võistlused (nagu Robotex) edasi lükatud. Lahendusena on võistlused liikunud virtuaalmaailma või võisteldakse one line videokaamera abil. Meie kooli robootika tiim "KoidulaG" on esinenud sellistel rahvusvahelistel võistlustel edukalt.

28. ja 29. nov. toimunud RoboRAVE Calgary Canada 2020 võistlustel saavutas Kalle Rasmus Rubin "VIRTUAL Line Following HS-UP" võistlustel 2. koha ja Henri Kivisalu "VIRTUAL FASTBOT HS-UP" võistlustel samuti 2. koha. Võistlus oli küllaltki tihe - osavõtjaid oli kokku 16 riigist.

Samad võistlejad saavutasid ka 14. ja 15. ńov. toimunud 48hr RoboRAVE WORL:D  võistluse 1. etapil "Virtual Line Following HS" klassis vastavalt 6. ja 10. koha 56  võistleja hulgas.

Ees on ootamas RoboRave Mexico võistlus 11. ja 12. detsembril.

Õpilasi juhendab õp. Tõnu Tamm

Viimati muudetud 06.12.2020.