Spordipäev

Loomise kuupäev 28.09.2022

Spordipäeva võistlusprogramm kooli staadionil koosnes pendel- ja ringteatejooksust, köieveost ja jalgpalli kohamängudest. G1 arvestuses võitis kokkuvõttes jooksualad G1R2, kes oli parim lisaks ka köieveos. G2 arvestuses teenis jooksualadel üldesikoha G2EV.

Jalgpalliturniiri alustanud kaheteistkümnest klassivõistkonnast, murdsid läbi alagrupimängude ja poolfinaali esikohamängule G1AE ja G2R3. Esikoha saavutas G1AE, kes tänu kiirele algedule suutis mängu kontrollida lõpuni - tasuks võit tulemusega 5 : 2. Kolmanda koha mängus väljus läbi penaltiseeria võitjana G1EV, kes alistas G2EV.

Pärast staadionil toimunud võistlusi osalesid G1 klassid erinevates tegevuspunktides kooli lähiümbruses, mis hõlmasid nii sportlikke tegevusi kui ka teadmistel ja tähelepanul põhinevaid ülesandeid (tarsia, esemete paigutamine mälu järgi ruudustikku, objektide kauguste mõõtmine silma järgi, granaadivise, hüppenööriga hüpped aja peale, disc golf, rippes kätekõverdused ja kätekõverdused maapinnal). Osalejad jagunesid neljateistkümnesse võistkonda ning läbisid ajagraafiku alusel kõik punktid. Tegevuspunktide ülesanded võitis koondkokkuvõttes G1EV klassi esimene võistkond. Tegevuspunktide kohtunikena olid abiks G2BK õpilased.

G2 klassid suundusid pärast köievedu Jaansoni rajale, kus Õpilasesindus oli ette valmistanud erinevad ülesanded. Vastupidavust sai proovile pandud ergomeetritel, moodustati inimpüramiide, tehti trepijooksu, kätekõverdusi ja kükke.

G3 klassid panid teadmised proovile Pärnu linna orienteerumismängus, kus olid erinevad küsimused linna ajaloo ja vaatamisväärsuste kohta. Võistluse võitis kaheteistkümnest võistkonnast G3R1 võistkond Tippsportlased.

Fotod: Kadri Paan, Louis Albert, Madis Märten Reining, Annabel Maripuu, Siiri Vimberg ja Anne-Ly Raid

Suur tänu osalejatele ja spordipäeva abilistele!