Saksa keele olümpiaadil vabariiklikus lõppvoorus

Loomise kuupäev 01.12.2021

Saksa keele piirkondliku olümpiaadi võitis Silver Piirmets, kes võistleb edasi vabariiklikus lõppvoorus.

19. novembril 2021 toimus koolides vabariikliku saksa keele  olümpiaadi piirkondlik voor, mis koosnes erinevatest keeleoskust kontrollivatest ülesannetest Moodle’i keskkonnas. Meie koolist osalesid Silver Piirmets G3R2 ja Gerli Endrekson G1A. Pärnu piirkonnavooru võitis Silver Piirmets, kes kutsuti ka Pärnust  üleriigilisse lõppvooru.  Saksa keele üleriigiline olümpiaadi lõppvoor toimub 1. aprillil 2022 Tartu Ülikoolis ja lõppvooruks peavad osalejad looma virtuaalse temaatilise kaardi teemal „(Balti)saksa keel ja kultuur Eestis“. Saksa keele olümpiaadi korraldavad Tartu Ülikool ning Haridus- ja Teadusministeerium.

Siiri Mägi

saksa keele õpetaja