Lõppes võõrkeelsete luuletuste esitajate videokonkurss 2023

Loomise kuupäev 24.03.2023

Mitu kuud tagasi kuulutasime koolis välja luulekonkursi, kus palusime lugeda ühe võõrkeelse luuletuse ja esitada see videona. Kokku osales 36 õpilast: prantsuse keeles kaks õpilast (õp A. Rondo), inglise keeles neli õpilast (õp S. Vimberg) ja vene keeles 30 õpilast (õp V. Korb ja I. Mandrõko). 

Nüüdseks on esitatud videod üle vaadatud ja kuulatud ning parimad välja valitud. Inglise keeles esinesid väga hästi Raimond Busch ja Juss Leiner G1R1 klassist ja Margareth Proos G1EV klassist. Prantsuse keeles olid suurepärased Danila Senov G3E ja Märtin Muhu G2E. 

Vene keele tublimad on Triinu Võsumets ja Kadri Vulkan G3R2, Samuel Kastepõld ja Oskar Luhar G3R1, Alexia Laanemets ja Robin Loode G3R2, Polina Pašina G3E,  Nicole Kelipova G1E, Maria Alessandra Urbani, Emma Rätsep, Gerttu Johanna Riik G3R1, Annabel Maripuu ja Emma Lotta Meeksa G2R3, Evelin Tõnisson ja  Rasmus Tilk G2R2. 

Eraldi tänu pälvis G1BK klassi õpilane Oleksandra Bogdanova, kes esitas oma luuletuse ukraina keeles. Omaloomingu eripreemia pävisid Mark Oliver Miljam G3A ja Sofia Prokudina G3E klassist. 

Suur tänu kõikidele osalejatele ja nende õpetajatele! 

Viive Korb, ürituse eestvedaja, vene keele õpetaja

Viimati muudetud 27.03.2023.