JK Vapruse rändkarikas ilutseb aasta jagu Koidula auhinnavitriinis

Loomise kuupäev 22.02.2024

Algselt kooliõpilaste initsitiivil toimunud Koidula Gümnaasiumi ja Ühisgümnaasiumi vaheline  saalijalgpallilahing on tänaseks päevaks välja kasvanud võistluseks, kus mängitakse JK Vaprus välja pandud rändkarikale.

Kui läbi aastate on rohkem võidurõõmu maitsnud Ühisgümnaasiumi jalgpallurid, siis seekord õnnestus Koidula noormeestel koju tuua väga magus võit. Seisuga 3:2 lõppenud mängus oli küll domineerivam pool Ühisgümnaasiumi võistkond, kuid kokkuvõttes loeb jalgpallis see, kumb vastastest lööb rohkem väravaid. Sander Kõlvarti löödud värav mõnikümmend sekundit enne lõpuvilet otsustaski mängu saatuse.

Mängu poolajapausil pakuti pealtvaatajatele võimalust osaleda JK Vapruse terve järgmise hooaja kodumängude priipääsme konkursil. Kõige rohkem oli kursis JK Vaprus tegemistega Richard G2BK klassist ja tasuks hooaja vabapääse.

Oli meeldiv jalgpalliüritus ja suured tänud ka mängijatele ja publikumile.

Viimati muudetud 22.02.2024.