Huvitava Teaduse võitis teist aastat Rääma Põhikool

Loomise kuupäev 08.03.2024

7. märtsil toimus Huvitava Teaduse III voor. Noored võistlesid omavahel bioloogia-keemia teemadel. Selles voorus tuli neil näidata oma teadmisi laborivahendite osas ja määrata ette antud aine keskkond. Kolmanda vooru tulemused olid järgmised:

1. koht Pärnu Rääma Põhikool
2. koht Uulu Põhikool
3. koht Pärnu Kuninga Tänava Põhikool

Kolme vooru põhjal on Huvitava Teaduse esikolmik:

1. koht Rääma Põhikool
2. koht Mai Kool
3. koht Vanalinna Põhikool

Võistlusmängude sari Huvitav Teadus on mõeldud Pärnu linna ja maakonna põhikoolide 9. klasside õpilastele ning selle eesmärk on suurendada õpilaste avastusrõõmu ja ettevõtlikkust, samuti huvi teaduse ja reaalainete vastu. Üritust korraldasid tänavu Pärnu Koidula Gümnaasiumi õpilased Kert Allik G2A ja Karina-Mirtel Dervojed G2BK klassist.

Üritust toetasid Valgeranna Seikluspark, SEIK, Tervise Paradiis, LuxExpress, Belief, OKOK Vaba aja keskus, Mai bowling ja Pärnu Kaubamajakas.

Suur tänu korraldajatele, toetajatele ja osalejatele!

Viimati muudetud 08.03.2024.