Füüsikaolümpiaadil oli Koidula võitmatu

Loomise kuupäev 13.02.2024

Piirkondliku füüsikaolümpiaadi gümnaasiumiastme üldvõitjad on kõik Koidula gümnaasiumist: esimese koha saavutas Siim Saarse ja teise koha Aaron Unt.

Osalejaid oli aga meie kooli kõigist gümnaasiumiastmetest:

12. klasside arvestuses jagunesid kõik kohad Koidula gümnaasiumi õpilaste vahel: 1. koht Ander Sinijärv, 2. Jan Silver Leis, 3. Kaspar Aus, 4. Marko Sildvee, 5. Otto Tiit ja 6. koht Hans Alfons Haljas.

11. klasside arvestuses saavutas esikoha Siim Saarse, teise koha saavutas Aaron Unt. Neljanda koha sai Günther Andreas Vaaro, 5. koht Raimond Laiv, 7. koht Erki Roosme ja tubli tulemuse tegi ka Siim Paeveer.

10. klasside arvestuses saavutas 2.-3. koha Riivo Aas, 4.-6. kohta jagas Elisabet Laiv. Tubli tulemuse tegid samuti kümnendikud Karl Koitla, Hans Aston Altjõe, Milan  Stankevitš, Patrick Remmel, William Jamnes ja Sander Murulaid.

Olümpiaadil osalenuid juhendab õpetaja Elmu Mägi.

Viimati muudetud 13.02.2024.