Emakeeleolümpiaadi võitjad on Koidula koolist

Loomise kuupäev 14.02.2024

Piirkondliku emakeeleolümpiaadi kõik esikohad tõid koju Pärnu Koidula gümnaasiumi õpilased.

9.–10. klasside esikoha saavutas Mia-Liis Ristal, 4. koht Marta Pauliine Mihkelson (õpetaja Reet Kund). Tubli tulemuse tegid olümpiaadil veel kümnendikud Mirell Jäärats, Annaliisa Suigusaar, Andreas Trink, Emilia Igasta, Hendrik Laidvee, Epp Kirsipuu, Andra Uudikas, Mia Nora Viin ja Angelika Lõkov (õpetajad Reet Kund ja Ebe Saarna).

11.–12. klasside esimese koha võitis Uku Kütt, 2. koha saavutas Kaspar Vaikmaa (õpetaja Ebe Saarna). 11. klasside 3. kohale tuli Joosep Ailiste, 4. koht Hanna Grete Leas, 5. koht Kadi-Katharina Paap. Väga hästi esinesid veel üheteistkümnendikud Raimond Laiv, Olavi Lumberg, Annabel Vähi, Sofi Riin Reisner (õpetajad Ebe Saarna, Reet Kund, Anu Helemäe).

12. klasside arvestuses saavutas esikoha Kaspar Vaikmaa (õpetaja Ebe Saarna), tubli tulemuse tegi veel ka Isabel Padul.

Viimati muudetud 14.02.2024.