Ees on võistluse Solve for Tomorrow finaal

Loomise kuupäev 29.11.2021

Koidula kooli võistkond jõudis võistluse Solve for Tomorrow finaali, kus võistlevad ideed selle kohta, kuidas kasutada tehnoloogiat nii, et see ei domineeriks meie elu üle.

Võistluse Solve for Tomorrow Baltikumi võistlusele pääseb meie kooli võistkond Vaksolt, kelle  mobillirakenduse edukas idee sai alguse eelmisel õppeaastal multimeedia tundides.  Vaksolt meeskonda kuuluvad Rando Teearu, Kaspar Kase ja Kaili Hansen G3R1 klassist ja Iti-Mai Mätas Pärnu Ühisgümnaasiumist.

Samsungi Solve for Tomorrow on programm, mille eesmärk on edendada Eesti kooliõpilaste teadushuviharidust ja kasvatada tulevasi STEM-valdkonna juhte. Solve for Tomorrow aitab parandada õpilastel probleemilahendamisoskusi, suurendab loovust, kriitilist mõtlemist, koostööd ja suhtlemisoskusi ning annab võimaluse kaasa lüüa oluliste sotsiaalprobleemide lahendamisel. Hoiame neile pöialt 8. detsembril toimuval veebipõhisel finaalvõistlusel!

Tiiu Leibur, haridustehnoloog ja multimeediaõpetaja

Viimati muudetud 29.11.2021.