Avatud on Maailmakooli näitused

Loomise kuupäev 10.01.2024

Kolmanda korruse galeriis on avatud Maailmakooli näitus „Sa oled, mida sööd". Näituse fotod on valitud kampaania SUPPLY CHAINGE üleeuroopalisele konkursile esitatud tööde hulgast, mis kujutavad nägemust iglaselt ja säästlikult toodetud toidust.

Kolmanda korruse galeriis on avatud ka teine Maailmakooli näitus „Metsik loodus". Näitus tutvustab Mondo sõpruskoolide võrgustikus osalenud Ghana, Keenia ja Birma pilaste tehtud tööd. Alates 2016. aastast on võrgustiku õpilased uurinud looduskeskkonda enda ümber, oma suhet looduse, loomade ja taimedega, looduslikku tasakaalu ning metsakooslusi ja jaganud tulemusi oma kirjasõpradega teises maailma nurgas.

Maailmakool on MTÜ Mondo maailmaharidus- ja koolituskeskuse portaal, kuhu on koondatud Eestis toodetud ja tõlgitud maailmahariduse materjalid koolidele.

Näituste sisuga on võimalik tutvuda ka virtuaalseltlink opens on new page

Viimati muudetud 10.01.2024.