Õppetöö

Valikained


Gümnaasiumi vabade valikainete kursused toimuvad juhul, kui on vähemalt 12 soovijat.

Gümnaasiumi õpilane esitab samal õppeaastal valitavate vabade valikainete loendi klassijuhatajale hiljemalt õppeaasta 1. oktoobriks. Valikaineid võib kokkuleppel kooliga muuta.

Valikaine maht õpetaja toimumisaeg koht
Riigikaitseõpetus. Õpe välilaagris 2 kursust Margo Sai   N 8.–9. t   113
Mikrokontrolleri programmeerimine 2 kursust Karl Leibur  N kl 16–17.30  307
Informaatika ja kaasaegsed tehnoloogiad 2 kursust Tiiu Leibur  N 7.–8. t  307 
Enese loomine ja juhtimine 1 kursus Gerli Luks E 8. t, T 7.-8. t, K 8. t  302
Vaba kunsti klubi 2 kursust Madli Lavin  T alates kl 14.00  108 
Draama 2 kursust Merilin Sepp  T 17.00  aula
Psühholoogia 1 kursus Eva Palk  N kl 14.45  106
Väitlus 2 kursust Siim Ruul  E kl 15.30–17.00  102
Male 2 kursust Ruslan Mironov  K, R kl 14.00–16.00  106
Koolileht 1 kursus Reelika Lume  N kl 14.45  412
Kooliraadio 1 kursus Reelika Lume  N kl 14.45  412
Segakoor 2 kursust Mari-Krõõt Fridolin  T, N kl 15.30  aula
Arvutimuusika 2 kursust Indrek Palu  E, T kl 15.30  223
Pilliõpe, kooli bänd 2 kursust Indrek Palu  E–T kl 13–19  223
Puhkpilliõpe 2 kursust Sigrid Hint  N kl 13.40  223
Rahvatants 2 kursust Ulla Helin-Mengel, Rita Mändla  E 16.30, N 16.45  aula
Tantsukunst 2 kursust Laura Pampa  K kl 16.35–18.05  aula
Prantsuse keel algajatele 2 kursust Anneli Rondo  R 14.15  130
Hispaania keel algajatele 2 kursust Anneli Rondo  T 15.15  130
Eesti keel teise keelena 2 kursust Leili Sägi  E ja T 8. tund  106,  103
Bioloogiaklubi 1 kursus Sirje Miglai  K kl 15.30  303
Majandus ja ettevõtlusõpe 2 kursust Mari Erm-Reining  E 8. t   307
Rahvusvaheline projektijuhtimine 2 kursust Mari Erm-Reining  E 8. t  307
Robootika ja mehhatroonika 2 kursust Tõnu Tamm  N 7.–8. tund  207, 216
Tartu Ülikooli teaduskooli kursused        
Tallinna Ülikooli õpilasakadeemia kursused        

Gümnaasiumi vabade valikainete kursused toimuvad juhul, kui on vähemalt 12 soovijat.

Gümnaasiumi õpilane esitab samal õppeaastal valitavate vabade valikainete loendi klassijuhatajale hiljemalt õppeaasta 1. oktoobriks. Valikaineid võib kokkuleppel kooliga muuta.

Valikaine maht õpetaja toimumisaeg koht
Riigikaitseõpetus. Õpe välilaagris 2 kursust Margo Sai   N 8.–9. t   113
Mikrokontrolleri programmeerimine 2 kursust Karl Leibur  N kl 16–17.30  307
Informaatika ja kaasaegsed tehnoloogiad 2 kursust Tiiu Leibur  N 7.–8. t  307 
Enese loomine ja juhtimine 1 kursus Gerli Luks E 8. t, T 7.-8. t, K 8. t  302
Vaba kunsti klubi 2 kursust Madli Lavin  T alates kl 14.00  108 
Draama 2 kursust Merilin Sepp  T 17.00  aula
Psühholoogia 1 kursus Eva Palk  N kl 14.45  106
Väitlus 2 kursust Siim Ruul  E kl 15.30–17.00  102
Male 2 kursust Ruslan Mironov  K, R kl 14.00–16.00  106
Koolileht 1 kursus Reelika Lume  N kl 14.45  412
Kooliraadio 1 kursus Reelika Lume  N kl 14.45  412
Segakoor 2 kursust Mari-Krõõt Fridolin  T, N kl 15.30  aula
Arvutimuusika 2 kursust Indrek Palu  E, T kl 15.30  223
Pilliõpe, kooli bänd 2 kursust Indrek Palu  E–T kl 13–19  223
Puhkpilliõpe 2 kursust Sigrid Hint  N kl 13.40  223
Rahvatants 2 kursust Ulla Helin-Mengel, Rita Mändla  E 16.30, N 16.45  aula
Tantsukunst 2 kursust Laura Pampa  K kl 16.35–18.05  aula
Prantsuse keel algajatele 2 kursust Anneli Rondo  R 14.15  130
Hispaania keel algajatele 2 kursust Anneli Rondo  T 15.15  130
Eesti keel teise keelena 2 kursust Leili Sägi  E ja T 8. tund  106,  103
Bioloogiaklubi 1 kursus Sirje Miglai  K kl 15.30  303
Majandus ja ettevõtlusõpe 2 kursust Mari Erm-Reining  E 8. t   307
Rahvusvaheline projektijuhtimine 2 kursust Mari Erm-Reining  E 8. t  307
Robootika ja mehhatroonika 2 kursust Tõnu Tamm  N 7.–8. tund  207, 216
Tartu Ülikooli teaduskooli kursused        
Tallinna Ülikooli õpilasakadeemia kursused