Uudised

Võitudega üleriigiliselt saksa keele tõlkevõistluselt 17. mai anne-ly


Tallinna XXI Kool korraldas koostöös Goethe Instituudiga 13. aprillil üleriigilise tõlkevõistluse 7.-12.klasside õpilastele, kes õpivad saksa keel esimese, teise ja kolmanda võõrkeelena.


Saksa keelt 2. võõrkeelena õppivate õpilaste kategoorias tulid võidud meie kooli:
I koht Joosep Ailiste G1A
II koht Louis Jesse Albert G1E


11. mail toimus parimatele tõlkijatele ja nende õpetajatele tänuüritus Vabamus, millele järgnes autasustamine ja pidulik koosviibimine kohvikus Viktus. Õpilasi ja nende juhendajaid tervitas Goethe Instituudi keeleosakonna juhataja Helen Aedla, Eesti Tõlkemagistrite Liidu tegevjuht ja tõlkevõistluse žürii esimees Eili Heinmets avaldas tunnustust kõigile osavõtjatele. Ta ütles ka, et parimaid tõlkeid võiks kohe trükis avaldada.

Juhendaja Siiri Mägi

Tallinna XXI Kool korraldas koostöös Goethe Instituudiga 13. aprillil üleriigilise tõlkevõistluse 7.-12.klasside õpilastele, kes õpivad saksa keel esimese, teise ja kolmanda võõrkeelena.


Saksa keelt 2. võõrkeelena õppivate õpilaste kategoorias tulid võidud meie kooli:
I koht Joosep Ailiste G1A
II koht Louis Jesse Albert G1E


11. mail toimus parimatele tõlkijatele ja nende õpetajatele tänuüritus Vabamus, millele järgnes autasustamine ja pidulik koosviibimine kohvikus Viktus. Õpilasi ja nende juhendajaid tervitas Goethe Instituudi keeleosakonna juhataja Helen Aedla, Eesti Tõlkemagistrite Liidu tegevjuht ja tõlkevõistluse žürii esimees Eili Heinmets avaldas tunnustust kõigile osavõtjatele. Ta ütles ka, et parimaid tõlkeid võiks kohe trükis avaldada.

Juhendaja Siiri Mägi