Uudised

Vilistlane koolis-Kaur Kristjan Anton 23. märts anne-ly


Taaskord on meie kooli tulemas Pärnu Koidula Gümnaasiumi vilistlane, kelleks seekord on Kaur Kristjan Anton ning kes tutvustab tulevastele inseneridele TalTechi tudengivormeli tiimi, eesmärgiga tutvustada uutele tudengitele huvitavaid võimalusi, millega end inseneriõpingute ajal siduda.

Kaur Kristjan lõpetas Pärnu Koidula Gümnaasiumi matemaatika- füüsika suunaga klassi 2021. aastal ning asus seejärel õppima TalTechi integreeritud tehnoloogiate erialale. See on eriala, mis ühendab endas erinevaid inseneeria valdkondi ning kus õppetöö toimub inglise keeles. Tulevikus näeb Kaur Kristjan end lennunduses.

Koidula kool toob Kaur Kristjanile meelde palju värvikat. „Kooliaegsed mälestused püsivad seni veel hästi meeles, isegi ajal, mil olime nö koroona lapsed. Meenutades tulevad ette ikka klassikaaslased, kellega sai palju seiklusi läbi elatud. Tundide vahel oli kõige meelsamaks ajaviiteks muidugi malepartiid, mille kõrvale sai nautida kooli kohvikus pakutavat rummikooki. Koidula kool andis palju ja vahel ka veidi võttis“, meenutab Kaur Kristjan.

Kohtumine matemaatika- füüsika ning reaalsuuna õpilastega toimub reedel, 24. märtsil kell 11.00 kooli auditooriumis.

Tekst: Terje Kaur

Taaskord on meie kooli tulemas Pärnu Koidula Gümnaasiumi vilistlane, kelleks seekord on Kaur Kristjan Anton ning kes tutvustab tulevastele inseneridele TalTechi tudengivormeli tiimi, eesmärgiga tutvustada uutele tudengitele huvitavaid võimalusi, millega end inseneriõpingute ajal siduda.

Kaur Kristjan lõpetas Pärnu Koidula Gümnaasiumi matemaatika- füüsika suunaga klassi 2021. aastal ning asus seejärel õppima TalTechi integreeritud tehnoloogiate erialale. See on eriala, mis ühendab endas erinevaid inseneeria valdkondi ning kus õppetöö toimub inglise keeles. Tulevikus näeb Kaur Kristjan end lennunduses.

Koidula kool toob Kaur Kristjanile meelde palju värvikat. „Kooliaegsed mälestused püsivad seni veel hästi meeles, isegi ajal, mil olime nö koroona lapsed. Meenutades tulevad ette ikka klassikaaslased, kellega sai palju seiklusi läbi elatud. Tundide vahel oli kõige meelsamaks ajaviiteks muidugi malepartiid, mille kõrvale sai nautida kooli kohvikus pakutavat rummikooki. Koidula kool andis palju ja vahel ka veidi võttis“, meenutab Kaur Kristjan.

Kohtumine matemaatika- füüsika ning reaalsuuna õpilastega toimub reedel, 24. märtsil kell 11.00 kooli auditooriumis.

Tekst: Terje Kaur