Uudised

Lahedate ideede ja meeskonna leidmise päev 22. mai anne-ly


Reedel, 19. mail toimus inspiratsiooniüritus „Lahedate ideede ja meeskonna leidmise päev“ meie kooli G1EV õpilastele, kes hakkavad järgmisel aastal oma õpilasfirmat tegema. Inspiratsiooni päeva sisuks oli ideede genereerimine, millest võib sügisel tooted või teenused sündida. Noored tutvusid ärimudeli lõuendi täitmise metoodikaga ning said esimese kogemuse pitchis ehk liftikõnes. Töötoa viis läbi Taavi Tamm Starter äriideede arenguprogrammist.

Ettevõtlus- ja majandusõpetaja Mari Erm-Reining

Reedel, 19. mail toimus inspiratsiooniüritus „Lahedate ideede ja meeskonna leidmise päev“ meie kooli G1EV õpilastele, kes hakkavad järgmisel aastal oma õpilasfirmat tegema. Inspiratsiooni päeva sisuks oli ideede genereerimine, millest võib sügisel tooted või teenused sündida. Noored tutvusid ärimudeli lõuendi täitmise metoodikaga ning said esimese kogemuse pitchis ehk liftikõnes. Töötoa viis läbi Taavi Tamm Starter äriideede arenguprogrammist.

Ettevõtlus- ja majandusõpetaja Mari Erm-Reining