Uudised

Õpilastega kohtumas Andrus Ansip 17. mai anne-ly


Täna käis meie koolis Andrus Ansip. Auditooriumis toimunud loengus said õpilased küsida küsimusi igast valdkonnast, millest soovisid. Näiteks oli juttu obstruktsioonist, mis Riigikogus hiljuti teemaks on olnud ning kuidas see mõjutab sealset tööd. Teemaks olid ka abieluvõrdsus, riigi rahandus ja mõne aasta tagune koroonaepideemia. Lisaks rääkis Ansip ka enda elust ja tööst Euroopa Parlamendis.

Andrus Ansip on Eesti poliitik, Euroopa Parlamendi liige. 2005-2014 aastal oli ta Eesti peaminister ja 2014-2019 Euroopa Komisjoni asepresident. Ansip on Eesti Reformierakonna asutajaliige.

Täname huvitava ja kaasahaarava loengu eest!

Fotod ja tekst: Marten Raudmäe (G2R2)

Täna käis meie koolis Andrus Ansip. Auditooriumis toimunud loengus said õpilased küsida küsimusi igast valdkonnast, millest soovisid. Näiteks oli juttu obstruktsioonist, mis Riigikogus hiljuti teemaks on olnud ning kuidas see mõjutab sealset tööd. Teemaks olid ka abieluvõrdsus, riigi rahandus ja mõne aasta tagune koroonaepideemia. Lisaks rääkis Ansip ka enda elust ja tööst Euroopa Parlamendis.

Andrus Ansip on Eesti poliitik, Euroopa Parlamendi liige. 2005-2014 aastal oli ta Eesti peaminister ja 2014-2019 Euroopa Komisjoni asepresident. Ansip on Eesti Reformierakonna asutajaliige.

Täname huvitava ja kaasahaarava loengu eest!

Fotod ja tekst: Marten Raudmäe (G2R2)