Õppesuunad

Õppesuunad

1. septembrist 2015 on Pärnu Koidula Gümnaasium riigigümnaasium ja kõige kaasaegsema õppekeskkonnaga kool Pärnumaal.


Soovid jätkata oma õpinguid maailma tippülikoolides? Soovid edasi õppida Eesti parimates ülikoolides? Kui jah, siis Koidula kool on just Sinu jaoks.

Koidula gümnaasiumist saab alguse Sinu ettevalmistus ülikooliks. See on Sinu esimene samm ülevabariigiliselt ja rahvusvaheliselt tunnustatud reaal- ja loodushariduse omandamise suunas - Koidula kooli vilistlased õpivad nii Eesti kui välismaa ülikoolides mitmetel erinevatel erialadel.

Konkursita võtame vastu linna ja maakonna aineolümpiaadide paremiku.

Enne kui otsustad, millise õppesuuna järgi Koidula koolis õppida, mõtle rahulikult, mis just Sinule kõige paremini sobib. 

Reaalsuund (IT valikuga)

Reaalsuund aitab valmistuda akadeemiliseks või rakenduslikuks inseneri- ja tehnoloogiaõppeks nii Eesti kui välismaa ülikoolides, tagades kaasaegsed kommunikatsioonioskused ja teadmised meediaruumis toimimiseks.
Reaalsuund on kujundatud IT lisakursustest või meedia ja kommunikatsiooni lisakursustest, mille vahel saab õpilane valida.
Õppekava rakendab koostöölepinguid Tartu Ülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Pärnu Saksa tehnoloogiakooli ja Pärnumaa Pernova hariduskeskusega.