Koolielu

Koolimeedia

Pärnu Koidula Gümnaasiumi meedia koosneb kooliraadiost KGFM ja kooli lehest Koidula Press. Kui varasemalt on leht ja raadio Koidulas pigem konkurendid olnud, siis moodne aeg nõuab moodsat koostööd ning ühise tiimina võetaksegi nädala teemad kokku ja paigutatakse need vastavalt sobivusele lehe veergudele või raadioeetrisse.

KOKORA (Koidula kooli raadio) asutamise aasta on 1954, korrapäraselt tulid saated eetrisse aastast 1955. Aegade jooksul on nimetatud Koidula raadiot veel ka KGR (Koidula Gümnaasiumi raadio) ja nüüdseks kannab Koidula Gümnaasiumi raadio nimetust KGFM. Alates 2015. aastast, kooli renoveerimisest, on KGFMi stuudio poolprofessionaalse sisustuse ning funktsionaalsusega. Täna on KGFMi peamiseks eesmärgiks meelelahutus ning info jagamine. Lisaks oma saadetele lastakse eetrisse igakuist Koiduskoopi, lähenevate sündmuste infot ning kiireid teateid.

Koidula ajaleht on olnud kõigis võimalikes versioonides: paberkandjal, digilehena ja siis jälle paberkandjal, aga nüüd siis online ajalehena aadressil koidulapress.wordpress.com. Kuna inimesed on telefonis/veebis, siis otsustas ka Koidula Press olla seal, kus on lugejad. Koidula Press kajastab igakuiselt lugusid õpilastest, õpetajatest ning muidugi koolis aset leidvatest sündmustest ja põnevatest välislektoritest. Koidula meedia kasutab just ürituste kajastamiseks Koidula Pressi, sest seal on hea avaldada suuri pildigaleriisid, mis kõigile kõige rohkem huvi pakuvad. Koidula Pressi saab lugeda https://koidulapress.wordpress.com

Koidula Meedia tegemised ja tegutsemised leiab sotsiaalmeediast:

Täna teevad Koidula meediat:

G1A

Karl-Kaspar Meri

G3R2

Berit Järv

Koidula Meedia tegemised ja tegutsemised leiab sotsiaalmeediast:

Täna teevad Koidula meediat:

G1A

Henriete Toomlaid