Koidula Gümnaasium

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Staadioniparkla: koolitöötajatele, alates 15 kohast ka külalistele
Ujulaparkla: õpilased ja kooli külalised

Transport

Kooli lähedal on Pärnu linnaliinide busside peatused Mai keskus, Papiniidu, Raja.
Linnaliinide sõiduplaanid
http://www.peatus.ee/#city;parnu-linn;bus

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Muu personal Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Indrek Kaldo

Direktor
+372 442 7433
indrek@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Ille Rohtlaan

Õppejuhataja
+372 6000 464
ille@koidulag.edu.ee


Anne-Ly Raid

Huvijuht
Kunst
anne-ly@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Vello Uustalu

eKooli administraator
IT-juht
+372 6000 466
vello@koidulag.edu.ee

Õpetajad (35)

Maia Erm

Ajalugu
Ühiskond
maia@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Mari Erm-Reining

Majandus, ettevõtlus
Projektijuht
+372 6000 462
mari@koidulag.edu.ee


Kai Esna

Kehaline kasvatus
kaiesna@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Anu Helemäe

Eesti keel
anu@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Tiina Hendrikson

Inglise keel
tiinah@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Tiina Hodakov

Kehaline kasvatus
tiina@koidulag.edu.ee


Viive Korb

Vene keel
viive@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Reet Kund

Eesti keel
reet@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Cedrut Kuusk

Matemaatika
cedrut@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Gerli Luks

Geograafia
gerli@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Irina Mandrõko

Vene keel
irina@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Helle Marttila

Eesti keel
Soome keel
helle@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Sirje Miglai

Bioloogia
smiglai@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Elmu Mägi

Füüsika
emagi@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-K, R kell 08.00-08.30

Siiri Mägi

Saksa keel
smagi@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Lemmi Nael

Matemaatika
lemmi@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Indrek Palu

Valikaine
indrekpalu@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-K kell 08.00-08.30

Arvo Press

Matemaatika
arvo@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Kadri Põder

Muusika
kadri@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Vallo Rahnik

Kehaline kasvatus
vallo@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Anne-Ly Raid

Huvijuht
Kunst
anne-ly@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Anneli Rondo

Hispaania keel
Prantsuse keel
anneli@koidulag.edu.ee


Maria Rozbaum

Meedia ja kommunikatsioon
maria@koidulag.edu.ee


Siim Ruul

Ajalugu
Ühiskond
siim@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, N-R kell 08.00-08.30

Ebe Saarna

Eesti keel
ebe@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N kell 08.00-08.30

Merit Sarandi

Keemia
merit@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Ülle Sergejev

Inglise keel
ylle@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Leili Sägi

Eesti keel teise keelena
leili@koidulag.edu.ee


Tõnu Tamm

Füüsika
Robootika
tonu@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Aime Tammo

Inglise keel
aime@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Tiia Toobal

Matemaatika
tiia@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30
Kab 404

Marge Tuul

Matemaatika
marge@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T, N-R kell 08.00-08.30

Tiiu Tõnisson

Inglise keel
tiiut@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Siiri Vimberg

Inglise keel
siiri@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kell 08.00-08.30

Kandela Õun

Matemaatika
Uurimistöö alused
kandela@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-K kell 08.00-08.30
Muu personal (8)

Liis Eelsoo

Sekretär
+372 6000 463
sekretar@koidulag.edu.ee


Mari Erm-Reining

Majandus, ettevõtlus
Projektijuht
+372 6000 462
mari@koidulag.edu.ee


Terje Kaur

Õppekeskuse koordinaator
+372 6000 465
terje@koidulag.edu.ee


Tiiu Leibur

Haridustehnoloog
leibur@koidulag.edu.ee


Janne Tamm

Psühholoog
+372 6000 461
janne@koidulag.edu.ee


Sotsiaalpedagoog .

Sotsiaalpedagoog
sotsiaalpedagoog@koidulag.edu.ee


Erich Ints

Haldusspetsialist


Helari Väljamäe

Valvelaua töötaja
+372 6000 467

Hoolekogu (9)

Aive Hiiepuu

Vilistlaste esindaja


Triin Kaaver

Pidaja esindaja, Haridus- ja Teadusministeerium


Kristjan Kivimäe

Lapsevanemate esindaja


Indrek Klaassen

Lapsevanemate esindaja


Elmu Mägi

Füüsika
emagi@koidulag.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-K, R kell 08.00-08.30

Ille Rohtlaan

Õppejuhataja
+372 6000 464
ille@koidulag.edu.ee


Katriin Saarep

Õpilaste esindaja


Eda Saarse

Lapsevanemate esindaja


Hillar Talvik

Pärnu linnavalitsuse esindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Koidula Gümnaasium

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Staadioniparkla: koolitöötajatele, alates 15 kohast ka külalistele
Ujulaparkla: õpilased ja kooli külalised

Transport

Kooli lähedal on Pärnu linnaliinide busside peatused Mai keskus, Papiniidu, Raja.
Linnaliinide sõiduplaanid
http://www.peatus.ee/#city;parnu-linn;bus